Воскресенье, 19.05.2024
Какой раздел сайта Вас заинтересовал?
Всего ответов: 1099
Главная » 2009 » Сентябрь » 26 » ЧУ по футзалу. «Монолит» сыграл вничью с «Енакиевцем», «Локомотив» уступил «Энергии» со счетом 2:3
22:30
 В четвертом туре чемпионата Украины по футзалу харьковские команды на двух заработали лишь одно очко.
   Заработал его, «Монолит», который дома в напряженном противостоянии свел в ничью матч с действующим бронзовым призером «Енакиевцем» из Енакиево. А вот «Локомотив» во Львове уступил местной «Энергии» со счетом 2:3.
   После четырех туров в таблице выше находятся строители — они, имея 8 очков, занимают 3-е место, железнодорожники – с четырьмя зачетными пунктами лишь 8-ые.

АТН
Категория: О спорте... | Просмотров: 610 | Добавил: Admin | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 1
1 Admin
0
Добрий день, шановні любителі міні-футболу! Наш сайт веде текстову трансляцію матчу "Енергія" - "Локомотив"
Матч почався!
"Енергія": Кардаш - Струк, Федюк, Рогачов, Задорожний - Романов, Шевченко, Петрушин, Ільницький
"Локомотив": Литвиненко - Журба, Корнійчук, Бєрлізєв, Клочко - Одєгов, Зінченко, Кісельов, Білоцерковець
2 хвилина: до прострілу Федюка ніхто не дотягнувся
3 хвилина: удар Задорожного блокував Білоцерковець
8 хвилина: фоли: 0-3
9 хвилина: удар Рогачова - Литвиненко
11 хвилина: ГОЛ!!! Шевченко пробив у дальній кут - 1:0!
11 хвилина: тайм-аут гостей
14 хвилина: 1 фол "Енергії"
15 хвилина: Федюк виборов мяч у центрі, пройшов справа до воріт, виходячи на побачення з голкіпером. Захисник встиг "зрізати" Андрію шлях, і мяч пішов на кутовий
16 хвилина: удар Кісельова - мимо
16 хвилина: ГОЛ!!! Шевченко на Романова, Михайло ударив з лінії карного, Литвиненко відбив, добивання Романова - 2:0!
19 хвилина: удар Білоцерковця з 6 метрів - Кардаш парирує
19 хвилина: "Енергія" бере тайм-аут
20 хвилина: ГОЛ!!! Федюк віддав на Рогачова, і той зліва сходу вдарив у дальній кут - 3:0!
Перший тайм закінчено
Другий тайм почався
23 хвилина: 1 фол "Локомотиву". Романов бив, мяч потрапив у Ільницького і вилетів за межі майданчику
24 хвилина: Зажорожний на Струка той метрів з 5 спрямовує мяч поруч зі штангою
25 хвилина: Одєгов ударив з меж карного - Кардаш у падінні парирував удар
26 хвилина: удар Зінченка вище воріт
27 хвилина: Гол. Удар Клочка Кардаш відбив, але першим на добиванні був Журба - 3:1.
28 хвилина: Кісельов ударив метрів з 6 - поруч зі штангою
28 хвилина: 2 фол "Локомотиву". Технічний також Ривкіну
33 хвилина: упродовж хвилини "Енергія" одразу "хапає" 2 фоли
34 хвилина: удар Кісельова - мимо
35 хвилина: 3 фол "Локомотиву"
37 хвилина: тайм-аут "залізничників".
37 хвилина: Клочко виходить пятим польовим
39 хвилина: Гол. Кісельов направо Корнійчуку, той метрів з трьох вдарив влучно - 3:2.
39 хвилина: "Енергія" - тайм-аут. Клочко пятий під час атак.
90 секунд до сирени
39 хвилина: 3 фол "Енергії".
61 секунда до сирени
40 хвилина: 4 фол "Локомотиву". Клочко в центрі майданчику фолить на Федюку і отримує попередження.